Haberimport.com

Yazar İclal Aydın Ordulu Sevenleriyle Buluştu

Yazar İclal Aydın Ordulu Sevenleriyle Buluştu
25 Kasım 2019 - 1:05

Ekranların sevilen yüzü ve yazar kişiliği ile tanınan İclal Aydın, “Kalbimin Can Mayası” adlı kitabının imza günü etkinliği için Ordu’da okurlarla buluştu. D&R Live etkinliği kapsamında Ordu’da bulunan İclal Aydın, sevenleriyle sohbet etti, imzalar atıldı, fotoğraflar çekildi. Başarılı yazar, Zeynep Kübra Kazan tarafından Ordu’dan başlatılan “Mutluluk Kokusu” projesine de destek verdi.

23 Kasım Cumartesi günü Ordu Novada’da düzenlenen imza günü renkli bir havada gerçekleşti. Yaklaşık 3 saat süren imza etkinliğinde Orduluların ilgisi Yazar İclal Aydın’ın üzerinden hiç düşmedi.

MUTLULUK KOKUSU

Ordu Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği öğrencisi Zeynep Kübra Kazan tarafından “Mutluluk ve Farkındalık” sloganıyla hazırlık aşamasına giren “Mutluluk Kokusu” kitabı ünlü yazar İclal Aydın’dan destek gördü. Genç yazar Zeynep Kübra Kazan ile kitabın editörü Talip Kocakoç ile bir süre sohbet eden İclal Aydın, mutluluğun tarifine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak bu ifadelere kitapta yer verilmesinin kendisini de memnun edeceğini ifade etti. (BSHA)

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz