Ziynet Sali Aşkı da Müziği de Doyasıya Yaşarım

Bu haber 25 Ocak 2018 - 16:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her bölümüyle izleyicilerine eşsiz bir müzik keyfi yaşatan ve kısa sürede hem ekranda hem de dijital ortamda milyonlarca izleyiciye ulaşan Rubato ile “Başka Şarkı” programına bu hafta Ziynet Sali konuk olacak.

“Müziğin mutfağında olmayı daha çok seviyorum”

Müziğe çocuk yaşta başladığını söyleyen Ziynet Sali, “17 yaşındayken Kıbrıs Kültür Bakanlığı’nın en geç solistiydim. Onunla birlikte Kıbrıs’ta otellerde şarkı söylüyordum. Hatta o dönem Sibel Can’ın ‘Padişah’ şarkısının çıktığı dönemdi. Ben de sahnede Sibel Can’ın mimikleriyle o şarkıyı söylerdim” dedi. Sonrasında konservatuvar yıllarının geldiğini söyleyen ünlü şarkıcı, müziğin mutfağında olmayı daha çok sevdiğini de sözlerine ekledi.

“Coşkun Sabah’ın Kasetini Dinleyip Evi Temizlerdim”

Programda Rubato’nun farklı yorumuyla “Ağlarmıyım Ağlamam”, “Çeyrek Gönül” gibi sevilen şarkılarını seslendiren Ziynet Sali, farklı tarzdaki şarkıları da yorumladı. Bülent Ersoy, Coşkun Sabah gibi birçok önemli sanatçının da seslendirdiği “Bir Gönül Sayfası” isimli şarkıyı da seslendiren ünlü şarkıcı, küçük yaşlarda Coşkun Sabah’ın kasetlerini dinleyip evde temizlik yaptığını söyledi.

“Aşkı da Müziği de Doyasıya Yaşarım”

Oldukça keyifli anların yaşandığı programda Ziynet Sali özel açıklamalarda da bulundu. Aşkı doyasıya ve sonuna kadar yaşamayı sevdiğini söyleyen ünlü şarkıcı, “Zaman zaman yoğun bir şekilde evlenip çocuk sahibi olmak istediğim zamanlar olmuştur. Ben aşkı yoğun yaşayan bir insanım. Aşkı yaşarken de o tutkuyu göstermek isterim. Yaşarım sonuna kadar… Müziği de aşkı yaşadığım gibi yaşarım. İşte ben buyum, benim hayatım böyle…” dedi.

Ziynet Sali’nin konuk olduğu “Rubato ile Başka Şarkı” 27 Ocak Cumartesi 21.00’de Kral Pop TV ve Kral TV ekranlarında.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.