İstanbul E-5 karayolu bugün ilginç görüntülere sahne oldu. Trafiğin en yoğun yaşandığı karayolunda yolun ortasında duran bir kişi etrafında akan trafiğe aldırmadan namaz kılmaya başladı.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger//kok/2021/09/19/kible_1069.jpg)
Yanından geçen yoğun trafiğin engelleyemediği adam namaz kılarken çevredekiler de adamı uyarmaya başladı. Namazını kılarken sağına soluna bakan şahsa çevredeki vatandaşlardan biri 'Kıble bu tarafta, Kıblen yanlış.' diye seslendi.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/09/19/namaz_4599.jpg)
![](https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger//kok/2021/09/19/kible_1069.jpg)
Yanından geçen yoğun trafiğin engelleyemediği adam namaz kılarken çevredekiler de adamı uyarmaya başladı. Namazını kılarken sağına soluna bakan şahsa çevredeki vatandaşlardan biri 'Kıble bu tarafta, Kıblen yanlış.' diye seslendi.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/09/19/namaz_4599.jpg)