Gündem
27 Haziran 2022 - 09:04

Bu gün netleşecek! Asgari ücrete Temmuz zammı, emekli ve memura refah payı, Kurban Bayramı ikramiyesi! Hepsi açıklanacak

27 Haziran 2022 - 09:04

Milyonlarca vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplanacak olan Cumhurbaşkanlığı kabinesinde alınacak kararları bekliyor. Kabine toplantısı bugün yapılacak ve toplantıda asgari ücrete temmuz zammı, memur ve emekli maaşlarına refah payı, Kurban Bayramı ikramiyesi ve Kurban Bayramı tatilinin dokuz güne çıkarılması olacak. Milyonlarca kişinin beklediği bu kararlarda bugün önemli gelişmeler yaşanacak.

TAKİP ETTAKİP ET
Bugün Beştepe’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Cumhurbaşkanı kabinesi toplanacak. Haziran ayının son toplantısında Masada Gündem ekonomi olacak. Asgari ücrete temmuzda ara zam olup olmayacağı, memur ve emeklileri enflasyon farkının yanında refah Payı verilip verilmeyeceği bu toplantıda kesinleşecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplantıda alınan kararları toplantı sonrasında yapacağı millete sesleniş konuşmasında açıklayacak.