İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in lise yıllarındaki bir fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu. Gazeteci Uğur Dündar, Akşener’in lise yıllarındaki bir fotoğrafını paylaşarak ‘Mangal yürekli Cumhuriyet kadını’ notunu düştü. Dündar’ın bu paylaşımı karşısında duygulanan Akşener’den yanıt gecikmedi. Gazeteci Uğur Dündar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in lise yıllarında çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak duygulandıran bir not düştü. Dündar’ın bu paylaşımına yanıt veren Akşener ise Dündar’a teşekkür etti. İşte Akşener’in lise yıllarına ait o fotoğrafı ve tüm detaylar…Uğur Dündar’dan Akşener PaylaşımıGazeteci Uğur Dündar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in lise yıllarında bir arkadaşıyla beraber çekilmiş fotoğrafını paylaştı ve ‘’70’li yılların başı. Soldaki genç kız günümüzün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener. Bursa Kız Öğretmen Lisesi’nde leyli meccani (parasız yatılı) okuyor. Her şeyini Cumhuriyet’e borçlu olduğunu söyleme erdemini gösterdiği için ona ‘Mangal yürekli Cumhuriyet kadını’ diyorum.’’ notunu düştü.
Meral Akşener’den Yanıt GeldiGazeteci Uğur Dündar’ın kendisinin lise yıllarına ait olan fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması üzerine duygulanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise ‘’Uğur Bey, beni duygulandırdınız. Çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimize sahip çıkacağız. El ele omuz omuza Atatürk’ün o büyük vizyonunu hayata geçireceğiz ve o borcu mutlaka ödeyeceğiz.’’ yanıtı geldi.Sosyal Medyada gündem OlduMeral Akşener’in Uğur Dündar tarafından paylaşılan lise yıllarına ait fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada hızla yayılan fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geldi.
![](https://www.haberimport.com/images/files/2022/07/62ddb7bbe49cd.jpg)